"AyhDoor ile teknolojiye ayak uydurun."

Fotoselli, kumandalı ve kontrol panelli opsiyonları ile endüstriyel tesislerin, işletmelerin ve konutların otomatik kapı ihtiyaçlarına yıllardır çözüm üretmekteyiz. Sizden gelin ayhdoor ailemize katılın...

HAKKIMIZDA

Giderek ürün yelpazesini genişleten AYH DOOR ihtiyaçları doğrultusunda otomatik kapı, teleskopik kapı,otomatik panjur, yana kayar kapı,ve hermetik kapı yaparak yüksek kalite ve uygun fiyatla sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.

Kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen AYH DOOR zengin ürün çeşitleriyle, birbirinden farklı model ve ürünlerle, sizlere hizmet vermeye devam etmektedir…

Müşteri memnuyetini hizmet ve kaliteyi ilke edinen firmamız, imalat süresince TSE belgeli malzemeler kullanmaktadır.Müşteri ilişkilerinin ‘satışa kadar’ değil, özellikle ‘satıştan sonra’ başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız kurulduğumuz zamandan günümüze kadar bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.

Hizmet anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Hizmet verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan çözüm belirlenmektedir.

Uzun yıllardır Otomatik Kapı sektöründe çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, sektördeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir.